Hakkımızda

DBH GLOBAL İnşaat Taahhüt A.Ş.

Çetin Atakur tarafından, 1995 yılında kurulan DBH GLOBAL İnşaat Taahüt A.Ş. inşaat, mekanik ve elektrik alanında hizmet vermektedir.

Firmamız ; Kuruluşundan bu yana uzman kadrosu ile kaliteli hizmet vermeye amaç olarak benimsemiş ve bu güne kadar ki taahhütlerinde bu ilkeden taviz vermeyerek bu günkü konumuna gelmiştir. İlkelerimiz doğrultusunda dünyaca kabul edilen standartları kendimize rehber olarak kabul edip, taahhütünde bulunduğumuz işlerde uygulanmıştır.

Halen firmamız ; Toplu konut, çeşitli ticaret merkezleri, okullar, kamu binaları, özel hizmet binaları ve çelil konstrüksiyon gibi projelere hizmet vermektedir.

Vizyonumuz :
Güvenilir, profesyonel ve teknolojik iş anlayışımızla üstün kalite hizmet vermek temel amacımızdır.

Misyonumuz :
İnsana en iyi hizmeti verebilmek için değişen teknolojik enstrumanları yine insan merkezli kullanan, çağdaş ve güvenilir yapılar meydana getirmektir.

Teknik Uzmanlık;
Firmanın teknik konularında ki uzmanlığı bu güne kadar projelendirme ve taahhüt konuları ; Tüm dinyada kullanılan sistemlerin uygulaması ve geliştirmesini hedef almıştır.

Süratli ve Kaliteli Taahhüt;
Yoğun çalışan kadromuz ve modern proje yönetim teknikleri sayesinde , Bir çok taahhüt zamanından önce bitirilip işverene teslim edilmiştir.

Yüksek eğitimli ve yoğun çalışan kadro;
Firmamız ; İdareci , muhasebeci , mimar, mühendis , tekniker ve formenden oluşan kadro ile hizmet vermektedir.